سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ

غلامرضا رجبی درجمع بخشی از زائران کربلای جبهه های ایران و راهیان نور:

اختلاف مابا اینها برسر تبعیت ازولایت است. 

مابااحمدی نژاد ومشایی وبقایی وروحانی وهاشمی و...برسر تبعیت آگاهانه از ولایت اختلاف داریم... تبعیت از منتخب برجسته خبرگان تمرینی برای تبعیت ازبرجسته ترین انسان روی زمین حضرت مهدی موعود موجود عج است...مادیگر خامی نمیکنیم...کور خواندید.دیگر علی ع واولادش تنها نمیمانند. دیگرنمیگذاریم سر ابیعبدالله بر نیزه شود. نیزه که هیچ،حاشا اگر بگذاریم سر آقایمان را ببرند! مادرکنار مجاهدانی که دست خبیث اغیار را حتی ازحرم اهل بیت وآل الله علیهما السلام کوتاه کردند میمانیم. ما نمیگذاریم وصیت صدها هزار شهیدمان روی زمین بماند.اگر امروز بی بصیرتی کنیم وحرف امثال احمدی نژاد ومشایی را درنپذیرفتن اوامر ونواهی آقامان سیدعلی قبول کنیم قدم بعدی راما نخواهیم برداشت بلکه قدم بعدی را شمشیربدستان به قصد سرمولایمان برخواهند داشت. کورخوانده اند آنهاکه فکر میکنند اجازه تکرار تاریخ را خواهیم داد.کورخوانده اند...

لطفا برای مشاهده مطالب مشابه و همچنین فایل های سخنرانی روی تصویر بالا اشاره کنید..

      

مطالب بازگو و منتشر نشده از احمدی نژاد? مشایی و بقایی

توسط غلامرضارجبی

درکانال تلگرامی منتظران شهادت

لطفا کانال منتظران شهادت را مشاهده فرمایید..

برای مشاهده و عضویت درکانال روی تصویر زیر اشاره فرمایید.

      

سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد.

با سلام و عرض تسلیت به مناسبت سالروز شهادت ابن الرضا حضرت امام علی النقی الهادی علیهماالسلام و آرزوی سالی مبارک و توأم با موفقیت و سربلندی تمامی آحاد جامعه خصوصا شما مخاطبین گرامی

زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست. پس لطفا در کانال تلگرامی متفاوت منتظران شهادت به آدرس ذیل عضو شوید.

https://telegram.me/montazeran48

لطفا جهت مشاهده کانال روی تصویر تلگرامی زیر اشاره فرمایید..

      

 

 

فائزه هاشمی همان قره العین است.

با سلام و احترام و درود به روان پاک شهدا و امام الشهدا و عرض تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی توفیق برای مخاطبان عزیز

"آپلوددیدار فائزه هاشمی

اخیراً در خبرهایی مستنداً بالاخره ذات ناپاک و منحرف فائزه هاشمی عیان شد و مکنونات  قلبی و ترشحات مغز بیمارش چنان مکشوف گشت که جز لطف خدا در برون افتادن آنچه در قلوب آنان پنهان بود و مصداق ( و مکرو ومکرالله  والله خیرالماکرین) گشت چیزی نیست. فائزه در قاموس طبیعت نظام اسلامی چیزی نیست که به حساب آید اما اتفاقاً همین تهی بودن از هرچه به آن دانش ، علم  و ایمان نام می نهد باعث سوء استفاده شدید دشمنان شده  و در نهایت هم به اینجا کشید که با بهائیان می نشیند و علناً ازآن دفاع می کند و دستور پدر را در عذر خواهی نمی پذیرد و احتمالاً در آینده ای نه چندان دور پیوندش را با دیگر عناصر هم بند خود در زندان مثل منافقین ،  کمونیست ها ، سلطنت طلبان  و غیره تقویت و عیان خواهد ساخت. اما اخیراً و در نقل قولی که توسط یک کارشناس مکتبی فرق و ادیان شنیدم ، برنامه ریزی شدن  ملاقات فائزه با بهائیان و انتشار خبر آن را به دلیل ظلمی دانست که نظام قضایی در هم بند کردن او با این افراد به وی کرده است و اعتقاد داشت که اگر وی با آنها هم بند نمی شد اینگونه عمل نمی کرد و ....!؟ و هم چنین در جهت تنویر افکار عموم و جوانان  مومن و حزب الهی بر آن شدم که برداشت خودم را از این موضوع نه چندان تعجب بر انگیز اما مهم و عبرت آموز بیان کنم. طبعاً مخاطبان محترم خود عاقل و مطلعند و در نهایت حرف مستدل  و منطقی را خواهند پذیرفت.

ادامه مطلب...      

اقتصاد مقاومتی، نجات صنعت خودرو از دست لیبرال سرمایه داری

با هشدارهای مکرر حضرت آقا در خصوص موضوعاتی چون هجوم و شبیخون فرهنگی، نفوذ و رخنه از طرق مختلف و بخصوص مذاکرات هسته ای و غیر هسته ای و مخصوصا مسأله اقتصاد مقاومتی که تقریبا به ترجیع بند مداوم فرمایشات حضرت ایشان تبدیل شده شک نداریم که در پشت پرده و ورای صحنه اتفاقاتی در حال تکوین است که باید به آن نور تابانده شود. صد البته آنچه که در این مبحث و مباحث مشابه از زبان و کلام فردی چون من یا حتی مسئولان رده های مختلف نظام در ارتباط با مباحث یاد شده عرضه می شود عین نظر مقام معظم رهبری نیست و گاهی اوقات در این تطابق دادن ها، دیده شده که آنقدر اهمیت می یابد تا آقا مجبور شوند بیانیه ای بدهند و نکاتی را تذکر فرمایند.

مقاله اقتصاد مقاومتی

در عرصه ی جنگ نرم فعلی که شدت یافته و دامنه اش رو به گسترش یافته ایستادن و نگاه کردن و رصد صحنه به تنهایی کافی نیست و باید اقدامی کرد.

ادامه مطلب      

زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست. مقام معظم رهبری

لیست سخنرانی ها

- مراسم یادبود شهیدان همزمان با آغاز ایام فاطمیه و ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) در اسفندماه نود و دو در تهران توسط آقای غلام رضا رجبی(میثم).

لطفا جهت دانلود قسمت اول اینجا کلیک بفرمایید.

لطفا جهت دانلود قسمت دوم اینجا کلیک بفرمایید.

- مراسم یادبود شهیدان در اسفندماه نود و یک در تهران توسط آقای غلام رضا جبی (میثم).

لطفا جهت شنیدن و دانلود اینجا کلیک بفرمایید.

برچسب ها : اجتماعی و انتقادی  ,  فرهنگی  , 

      
<      1   2